Kamera BCS-P-414RW-G

 • BCS_P_414RW_G
 • Nowy
 • Wyślij do znajomego

  Kamera BCS-P-414RW-G

  Kamera BCS-P-414RW-G

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

565,00 zł netto / szt 694,95 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Michał Orliński email: m.orlinski@monitoring-hd.pl tel. + 48 510 199 128
Zapytaj o ten produkt.
Kamera BCS-P-414RW-G

Megapikselowa kamera IP BCS-P-414RW zapewnia obraz wysokiej jakości o rozdzielczości 4 Mpix. Kamera świetnie sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu (np. dworce, hale produkcyjne, place, skrzyżowania, centra handlowe) lub w miejscach gdzie wymagana jest duża szczegółowość rejestrowanego obrazu. Wbudowany promiennik podczerwieni o zasięgu do 30 metrów oraz mechaniczny filtr podczerwieni, pozwala na pracę kamery w nocy, bez zewnętrznego źródła oświetlenia. Zintegrowany obiektyw o stałej ogniskowej 3.6 mm, zapewnia kąt widzenia na poziomie ok. 65°. Dodatkowo Kamera BCS-P-414RW posiada szereg funkcji poprawiających jakość obrazu takich jak: WDR, AWB, BLC, HLC, DNR. Wszystko to zostało zamknięte w tubowej obudowie o klasie szczelności IP66 w kolorze białym. Zasilanie kamery BCS-P-414RW może odbywać się poprzez PoE lub z zasilacza 12V.

 

 

BCS-P-414RW wyposażono w wygodne menu ekranowe, przy pomocy którego za pośrednictwem przeglądarki możemy w prosty i wygodny sposób ustawić szereg funkcji które oferuje kamera.

 

BCS-P-414RW pracuje w standardzie kompresji H.264, co pozwala zaoszczędzić miejsce na nośniku rejestratora i znacząco zmiejszyć obciążenie sieci towarzyszące przesyłaniu obrazu bez utraty jego jakości.

 

Ponadto Kamera posiada szereg funkcji poprawy obrazu takich jak:

 

WDR - (z ang. Digital Wide Dynamic Range) cyfrowe poszerzenie dynamiki obrazu - funkcja pozwala na rzeczywiste odwzorowanie obrazu nawet przy dużym kontraście filmowanych scen.  

 

Dzień/Noc (ICR) - Mechaniczny filtr podczerwieni - system, który automatycznie steruje pracą filtra podczerwieni. W trybie dziennym filtr jest nałożony na matrycę, natomiast podczas pracy kamery w trybie nocnym, filtr jest automatycznie ściągany co przekłąda się na zwiększenie ilości światła docierającego do matrycy i rozjaśnienie obrazu. Dzięki obiketywowi z korekcją IR i utracie kolorów, nawet w nocy kamera jest w stanie zapwnić obraz zadowalającej jakości. Dodatkowo dzięki oświatlaczowi podczerwieni widzialność kamery w nocy zostaje dodatkowo poprawiona.  

 

DNR - system odpowiedzialny za redukowanie szumów w nagraniu powstałych w wyniku zakłóceń wynikających np. ze zmian natężenia sygnału. Ponadto funkcja ta dzięki wyeliminowaniu zakłóceń poprawia jakość samego obrazu (brak tzw. śnieżenia i smużenia) przy jednoczesnym zmniejszeniu jego rozmiaru po zapisaniu na nośniku.  

 

AWB - (z ang. Auto White Balance) automatyczny balans bieli - System odpowiedzialny za odpowiednie odwzorowanie kolorów niezależnie od warunków oświetleniowych panujących na planie.

 

AGC - (z ang. Auto Gain Control) automatyczna kontrola wzmocnienia - funkcja odpowiadająca za wzmocnienie sygnału. System dostosowuje jasność obrazu tak aby kamera pracowała z optymalną dla niej wydajnością zachowując dobrą jakość obrazu.  

 

BLC - (z ang. Backlight Compensation) kompensacja światła tylnego - funkcja, która podnosi szczegółowość oraz jasność ciemnego pierwszego planu znajdującego się przed silnym źródłem światła (prześwietlonym drugim planem).

 

AES –  funkcja elektronicznej automatycznej migawki, która gwarantuje odpowiednie naświetlenie materiału niezależnie od zmian w oświetleniu, bardzo przydatna w przypadku gdy kamera pracuje w środowisku gdzie następują dynamiczne zmiany w oświetleniu.

 

Konfiguracja połączenia P2P w urządzeniach BCS Point:

 

 

 

Tryb korytarzowy w kamerach BCS Point:

 

 

 

Ustawienia parametrów obrazu w kamerach BCS Point:

 

 

 

Konfiguracja detekcji ruchu z poziomu webserwisu kamery BCS Point:

 

 

Rozdzielczość:4 Mpix
Obiektyw:3.6 mm
Rozdzielczość/klatki:4 Mpix/20kl/s
Promiennik IR:30 m
Zasilanie:DC12V, PoE (802.3af)
Kompresja:H.264 & MJPEG
Wejście kart SD:nie
Przetwornik:1/3" 4.0 Megapixel CMOS
Wej./wyj. Audio:-
Wej./wyj. Alarmowe:-
Procesor:-
Funkcje obrazu:WDR, 3DNR, AWB, BLC, HLC
Dzień/noc:mechaniczny filtr -ICR
Obudowa:tuba

Napisz opinię