Kamera IP kopułowa BCS-P-214RWSA, 4 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, WDR

 • BCS_P_214RWSA
 • Nowy
 • Wyślij do znajomego

  Kamera IP kopułowa BCS-P-214RWSA, 4 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, WDR

  Kamera IP kopułowa BCS-P-214RWSA, 4 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, WDR

  Kamera o szerokim kącie widzenia, wandalo i wodoodporna.

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

Kamera o szerokim kącie widzenia, wandalo i wodoodporna.

565,00 zł netto / szt 694,95 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Michał Orliński email: m.orlinski@monitoring-hd.pl tel. + 48 510 199 128
Zapytaj o ten produkt.
Kamera IP kopułowa BCS-P-214RWSA, 4 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, WDR

Kamera BCS serii Point, posiadająca mnogość funkcji poprawy obrazu jak i solidną obudowę będzie świetnym wyborem na zewnątrz, ale i do pomieszczeń. Dzięki specjalnej funkcji korytarza możliwa jest zmiana proporcji obrazu, aby lepiej dopasować się do długich i wąskich pomieszczeń. Kamerze BCS-P-214RWSA niestraszne są warunki słabego oświetlenia ponieważ wyposażona jest w cyfrową redukcję szumów 2D/3D, która znacząco poprawia jakość obrazu. Dzięki zastosowaniu wandaloodpornej obudowy i szerokiemu kątowi nagrywania, kamera świetnie nadaje się do użytku w miejscach publicznych.

Ponadto kamera posiada szereg funkcji:

WDR - (z ang. Wide Dynamic Range) czyli szeroki zakres dynamiki. Funkcja ta ma za zadanie poprawianie jakości obrazu w różnych warunkach oświetlenia. Zapobiega ona prześwietleniu obrazu w najjaśniejszych punktach i zaciemnienia tam gdzie pada najmniej światła. Obraz nagrywany jest przy różnym ustawieniu czasu naświetlania. Następnie algorytm stosuje zaawansowaną analizę obrazu, aby wybrać warstwy będące w optymalnej jakości i łączy je w nowy obraz. Kamery wyposażone w funkcję WDR są szczególnie pożądane w miejscach gdzie występują duże różnice w natężeniu oświetlenia oraz tam gdzie spotyka się oświetlenie naturalne i sztuczne. Do takich miejsc mogą należeć m. in.: wejścia do magazynów, witryny sklepowe, czy pomieszczenia z dużymi oknami. System WDR może również okazać się pomocny, gdy chcemy sfilmować w warunkach nocnych tablicę rejestracyjną samochodu z włączonymi reflektorami.
BLC - (z ang. Backlight Compensation) kompensacja światła tylnego - funkcja, która podnosi szczegółowość oraz jasność ciemnego pierwszego planu znajdującego się przed silnym źródłem światła (prześwietlonym drugim planem).
AGC - (z ang. Auto Gain Control) automatyczna kontrola wzmocnienia - funkcja odpowiadająca za wzmocnienie sygnału. System dostosowuje jasność obrazu tak aby kamera pracowała z optymalną dla niej wydajnością zachowując dobrą jakość obrazu.
DEFOG - funkcjonalność kamery odpowiadająca za redukcję zakłóceń obrazu wywoływanych czynnikami atmosferycznymi np. mgła, opady .

ROI - funkcja, która umożliwia określenie wybranych obszarów kadru obrazu, które będą kodowane z wyższą jakością. Pozostała część obrazu jest rejestrowana z niższą jakością, co pozwala na lepsze wykorzystanie mocy obliczeniowych procesorów obrazu w kamerach oraz ograniczenie potrzebnego pasma sieciowego.

Rozdzielczość:4 Mpix
Obiektyw:2.8 mm
Rozdzielczość/klatki:4MP max 25kl/s, 3M max 30kl/s
Promiennik IR:30 m
Zasilanie:DC12V, PoE
Kompresja:H.265 / H.264 / MJPEG
Wejście kart SD:tak
Przetwornik:1/3" 4 Megapixel CMOS
Wej./wyj. Audio:1/1
Wej./wyj. Alarmowe:1/1
Procesor:-
Funkcje obrazu:BLC / HLC / WDR
Dzień/noc:Mechaniczny filtr ICR
Obudowa:kopuła

Napisz opinię