Kamera IP tubowa BCS-P-412R-E, 2 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, DWDR

 • BCS_P_412R_E
 • Nowy
 • Wyślij do znajomego

  Kamera IP tubowa BCS-P-412R-E, 2 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, DWDR

  Kamera IP tubowa BCS-P-412R-E, 2 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, DWDR

  Kamera IP idealna do domu, biura, czy firmy.

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

Kamera IP idealna do domu, biura, czy firmy.

319,00 zł netto / szt 392,37 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Michał Orliński email: m.orlinski@monitoring-hd.pl tel. + 48 510 199 128
Zapytaj o ten produkt.
Kamera IP tubowa BCS-P-412R-E, 2 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, DWDR

Ekonomiczna, stabilna kamera sieciowa BCS-P-412R-E idealnie sprawdzi się w domu, sklepie, czy biurze. Jest łatwa  w obsłudzde i montażu - dzięki możliwości zasilania przez PoE, możemy ograniczyć liczbę potrzebnych kabli. Kamera jest wodoszczelna i dzięki promiennikowi podczerwieni, może prowadzić obserweację w nocy, nawet do 30 metrów. Stałoogniskowy obiektyw 4 mm zapewnie dobrą jakość nagrań i szeroki kąt widzenia.

 

Ponadto kamera posiada szereg funkcji poprawiających jakość obrazu:

DWDR - Funkcja ta ma za zadanie poprawianie jakości obrazu w różnych warunkach oświetlenia. Zapobiega ona prześwietleniu obrazu w najjaśniejszych punktach i zaciemnienia tam gdzie pada najmniej światła. Obraz nagrywany jest przy różnym ustawieniu czasu naświetlania. Następnie algorytm stosuje zaawansowaną analizę obrazu, aby wybrać warstwy będące w optymalnej jakości i łączy je w nowy obraz.
Dzień/Noc (ICR) - Mechaniczny filtr podczerwieni - system, który automatycznie steruje pracą filtra podczerwieni. W trybie dziennym filtr jest nałożony na matrycę, natomiast podczas pracy kamery w trybie nocnym, filtr jest automatycznie ściągany co przekłąda się na zwiększenie ilości światła docierającego do matrycy i rozjaśnienie obrazu. Dzięki obiketywowi z akorekcją IR i utracie kolorów, nawet w nocy kamera jest w stanie zapwnić obraz zadowalającej jakości. Dodatkowo dzięki oświatlaczowi podczerwieni widzialność kamery w nocy zostaje dodatkowo poprawiona.
AWB - (z ang. Auto White Balance) automatyczny balans bieli - System odpowiedzialny za odpowiednie odwzorowanie kolorów niezależnie od warunków oświetleniowych panujących na planie.
AGC - (z ang. Auto Gain Control) automatyczna kontrola wzmocnienia - funkcja odpowiadająca za wzmocnienie sygnału. System dostosowuje jasność obrazu tak aby kamera pracowała z optymalną dla niej wydajnością zachowując dobrą jakość obrazu.
BLC - (z ang. Backlight Compensation) kompensacja światła tylnego - funkcja, która podnosi szczegółowość oraz jasność ciemnego pierwszego planu znajdującego się przed silnym źródłem światła (prześwietlonym drugim planem).

Rozdzielczość: 2 Mpix
Obiektyw: 4 mm
Rozdzielczość/klatki: 2 Mpix/25kl/s
Promiennik IR: 30 m
Zasilanie: DC12V, PoE (802.3af)
Kompresja: H.265/H.264/MJPEG
Wejście kart SD: nie
Przetwornik: 1/2.7" 2.0 Megapixel CMOS
Wej./wyj. Audio: -
Wej./wyj. Alarmowe: -
Procesor: -
Funkcje obrazu: DWDR, HLC, ROI
Dzień/noc: mechaniczny filtr -ICR
Obudowa: tuba

Napisz opinię