Kamera IP kopułowa BCS-P-212RWSA-II, 2 Mpix, IR 30 m, zewnętrzna, WDR

 • BCS_P_212RWSA_II
 • Nowy
 • Wyślij do znajomego

  Kamera IP kopułowa BCS-P-212RWSA-II, 2 Mpix, IR 30 m, zewnętrzna, WDR

  Kamera IP kopułowa BCS-P-212RWSA-II, 2 Mpix, IR 30 m, zewnętrzna, WDR

  Kamera idealna na zewnątrz, z możliwością zasilania przez PoE.

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

Kamera idealna na zewnątrz, z możliwością zasilania przez PoE.

449,00 zł netto / szt 552,27 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Michał Orliński email: m.orlinski@monitoring-hd.pl tel. + 48 510 199 128
Zapytaj o ten produkt.
Kamera IP kopułowa BCS-P-212RWSA-II, 2 Mpix, IR 30 m, zewnętrzna, WDR

Wandaloodporna kamera IP BCS-P-212RWSA-I o rozdzielczości 2 Mpix w połączeniu z kompresją obrazu H.264/H.265 zapewnia wysokiej jakości obraz.Co więcej kamera wyposażona jest promiennik podczerwieni, dzięki któremu uzykamy dobry obraz nawet w całkowitej ciemności. Wiele dodatkowych funkcji kamery sprawia, że ma ona bardzo szerokie zastosowanie, niezależnie od warunków oświetlenia, atmosferycznych, czy używania np. w długim korytarzu.

Ponadto kamera posiada szereg funkcji poprawiających jakość obrazu:

WDR - (z ang. Wide Dynamic Range) czyli szeroki zakres dynamiki. Funkcja ta ma za zadanie poprawianie jakości obrazu w różnych warunkach oświetlenia. Zapobiega ona prześwietleniu obrazu w najjaśniejszych punktach i zaciemnienia tam gdzie pada najmniej światła. Obraz nagrywany jest przy różnym ustawieniu czasu naświetlania. Następnie algorytm stosuje zaawansowaną analizę obrazu, aby wybrać warstwy będące w optymalnej jakości i łączy je w nowy obraz. Kamery wyposażone w funkcję WDR są szczególnie pożądane w miejscach gdzie występują duże różnice w natężeniu oświetlenia oraz tam gdzie spotyka się oświetlenie naturalne i sztuczne. Do takich miejsc mogą należeć m. in.: wejścia do magazynów, witryny sklepowe, czy pomieszczenia z dużymi oknami. System WDR może również okazać się pomocny, gdy chcemy sfilmować w warunkach nocnych tablicę rejestracyjną samochodu z włączonymi reflektorami.
Dzień/Noc (ICR) - Mechaniczny filtr podczerwieni - system, który automatycznie steruje pracą filtra podczerwieni. W trybie dziennym filtr jest nałożony na matrycę, natomiast podczas pracy kamery w trybie nocnym, filtr jest automatycznie ściągany co przekłąda się na zwiększenie ilości światła docierającego do matrycy i rozjaśnienie obrazu. Dzięki obiketywowi z akorekcją IR i utracie kolorów, nawet w nocy kamera jest w stanie zapwnić obraz zadowalającej jakości. Dodatkowo dzięki oświatlaczowi podczerwieni widzialność kamery w nocy zostaje dodatkowo poprawiona.
AWB - (z ang. Auto White Balance) automatyczny balans bieli - System odpowiedzialny za odpowiednie odwzorowanie kolorów niezależnie od warunków oświetleniowych panujących na planie.
BLC - (z ang. Backlight Compensation) kompensacja światła tylnego - funkcja, która podnosi szczegółowość oraz jasność ciemnego pierwszego planu znajdującego się przed silnym źródłem światła (prześwietlonym drugim planem).
DNR - system odpowiedzialny za redukowanie szumów w nagraniu powstałych w wyniku zakłóceń wynikających np. ze zmian natężenia sygnału. Ponadto funkcja ta dzięki wyeliminowaniu zakłóceń poprawia jakość samego obrazu (brak tzw. śnieżenia i smużenia) przy jednoczesnym zmniejszeniu jego rozmiaru po zapisaniu na nośniku.

Rozdzielczość:2 Mpix
Obiektyw:2.8 mm
Rozdzielczość/klatki:2Mpix/30kl/s
Promiennik IR:nie
Zasilanie:12V DC / PoE
Kompresja:H.265/H.264
Wejście kart SD:nie
Przetwornik:1/2.7” CMOS
Wej./wyj. Audio:1/1
Wej./wyj. Alarmowe:1/1
Procesor:-
Funkcje obrazu:BLC, HLC, WDR
Dzień/noc:ICR - mechaniczny filtr
Obudowa:kopuła

Napisz opinię