Kamera IP tubowa BCS-TIP3201IR-E-V, 2 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, DWDR Zobacz większy

Kamera IP tubowa BCS-TIP3201IR-E-V, 2 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, DWDR

  • BCS-TIP3201IR-E-V
  • Nowy

Uniwersalna kamera o dobrej jakości nagrań, możliwość zasialnia przez PoE.

575,00 zł netto / szt 707,25 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Michał Orliński email: m.orlinski@monitoring-hd.pl tel. + 48 510 199 128
Zapytaj o ten produkt.
Kamera IP tubowa BCS-TIP3201IR-E-V, 2 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, DWDR

Zewnętrzna kamera sieciowa, która dzięki promiennikowi podczerwieni pozwala na obserwację w nocy w odległości do 30 metrów. Kamerę możemy obsługiwać przez program BCS MANAGER co znacząco ułatwia konfigurację i umożliwa podgląd na żywo np. w przeglądarce internetowej.
Dzień/Noc (ICR) - Mechaniczny filtr podczerwieni - system, który automatycznie steruje pracą filtra podczerwieni. W trybie dziennym filtr jest nałożony na matrycę, natomiast podczas pracy kamery w trybie nocnym, filtr jest automatycznie ściągany co przekłąda się na zwiększenie ilości światła docierającego do matrycy i rozjaśnienie obrazu. Dzięki obiketywowi z akorekcją IR i utracie kolorów, nawet w nocy kamera jest w stanie zapwnić obraz zadowalającej jakości. Dodatkowo dzięki oświatlaczowi podczerwieni widzialność kamery w nocy zostaje dodatkowo poprawiona.
AWB - (z ang. Auto White Balance) automatyczny balans bieli - System odpowiedzialny za odpowiednie odwzorowanie kolorów niezależnie od warunków oświetleniowych panujących na planie.
AGC - (z ang. Auto Gain Control) automatyczna kontrola wzmocnienia - funkcja odpowiadająca za wzmocnienie sygnału. System dostosowuje jasność obrazu tak aby kamera pracowała z optymalną dla niej wydajnością zachowując dobrą jakość obrazu.
BLC - (z ang. Backlight Compensation) kompensacja światła tylnego - funkcja, która podnosi szczegółowość oraz jasność ciemnego pierwszego planu znajdującego się przed silnym źródłem światła (prześwietlonym drugim planem).

Funkcje obrazuDWDR, AWB, AGC, BLC
KompresjaH.264
Procesor-
Przetwornik1/2.7" CMOS
Obudowatuba
Rozdzielczość2 Mpx
Dzień/nocICR - mechaniczny filtr
Promiennik IR30 m
Wej./wyj. Audionie
Zasilanie12V DC / PoE
Wejście kart SDnie
Wej./wyj. Alarmowenie
ExtraHTMLDWDR, AWB, AGC, BLC
Rozdzielczość/klatki2Mpix/25kl/s
Obiektyw2.8 mm

Napisz opinię