Kamera IP kopułowa BCS-P-2121R3M-III, 2 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, DWDR

  • BCS-P-2121R3M-III
  • Nowy

499,00 zł netto / szt 613,77 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Michał Orliński email: m.orlinski@monitoring-hd.pl tel. + 48 510 199 128
Zapytaj o ten produkt.
Kamera IP kopułowa BCS-P-2121R3M-III, 2 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, DWDR

Kamera IP kopułowa BCS-P-2121R3M-III wyposażona w przetwornik 1/2.7" 2Mpix, z obiektywem o ogniskowej 2.8mm zapewniająca szeroki kąt widzenia około 109o. Wyposażona w mechaniczny filtr podczerwieni i promiennik o zasięgu 30m dzięki któremu obraz jest w dobrej jakości w całkowitej ciemności. Posiada wbudowany dostęp WEB Server oraz wsparcie ONVIF i PoE. Obsługa kompresji obrazu H.265 / H.264. Metalowa obudowa (IP66) która zapewnia ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

 

Ponadto kamera posiada szereg funkcji poprawiających jakość obrazu:

 

WDR - (z ang. Wide Dynamic Range) czyli szeroki zakres dynamiki. Funkcja ta ma za zadanie poprawianie jakości obrazu w różnych warunkach oświetlenia. Zapobiega ona prześwietleniu obrazu w najjaśniejszych punktach i zaciemnienia tam gdzie pada najmniej światła. Obraz nagrywany jest przy różnym ustawieniu czasu naświetlania. Następnie algorytm stosuje zaawansowaną analizę obrazu, aby wybrać warstwy będące w optymalnej jakości i łączy je w nowy obraz.

Kamery wyposażone w funkcję WDR są szczególnie pożądane w miejscach gdzie występują duże różnice w natężeniu oświetlenia oraz tam gdzie spotyka się oświetlenie naturalne i sztuczne. Do takich miejsc mogą należeć m. in.: wejścia do magazynów, witryny sklepowe, czy pomieszczenia z dużymi oknami. System WDR może również okazać się pomocny, gdy chcemy sfilmować w warunkach nocnych tablicę rejestracyjną samochodu z włączonymi reflektorami.

Dzień/Noc (ICR) - Mechaniczny filtr podczerwieni - system, który automatycznie steruje pracą filtra podczerwieni. W trybie dziennym filtr jest nałożony na matrycę, natomiast podczas pracy kamery w trybie nocnym, filtr jest automatycznie ściągany co przekłąda się na zwiększenie ilości światła docierającego do matrycy i rozjaśnienie obrazu. Dzięki obiketywowi z akorekcją IR i utracie kolorów, nawet w nocy kamera jest w stanie zapwnić obraz zadowalającej jakości. Dodatkowo dzięki oświatlaczowi podczerwieni widzialność kamery w nocy zostaje dodatkowo poprawiona.

AWB - (z ang. Auto White Balance) automatyczny balans bieli - System odpowiedzialny za odpowiednie odwzorowanie kolorów niezależnie od warunków oświetleniowych panujących na planie.

AGC - (z ang. Auto Gain Control) automatyczna kontrola wzmocnienia - funkcja odpowiadająca za wzmocnienie sygnału. System dostosowuje jasność obrazu tak aby kamera pracowała z optymalną dla niej wydajnością zachowując dobrą jakość obrazu.

BLC - (z ang. Backlight Compensation) kompensacja światła tylnego - funkcja, która podnosi szczegółowość oraz jasność ciemnego pierwszego planu znajdującego się przed silnym źródłem światła (prześwietlonym drugim planem).

DNR - system odpowiedzialny za redukowanie szumów w nagraniu powstałych w wyniku zakłóceń wynikających np. ze zmian natężenia sygnału. Ponadto funkcja ta dzięki wyeliminowaniu zakłóceń poprawia jakość samego obrazu (brak tzw. śnieżenia i smużenia) przy jednoczesnym zmniejszeniu jego rozmiaru po zapisaniu na nośniku.

 

 

Wej./wyj. Audio-
ZasilanieDC12V i PoE
Wej./wyj. Alarmowe-
ExtraHTMLBLC / HLC / D-WDR
Rozdzielczość/klatki2Mpx/30kl/s
Obiektyw2.8 mm
Funkcje obrazuBLC / HLC / D-WDR
KompresjaH.265 / H.264 / MJPEG
Procesor-
Przetwornik1/2,7" 2.0 Megapixel CMOS
Obudowakopuła
Rozdzielczość2 Mpx
Dzień/nocMechaniczny filtr ICR
Promiennik IR30 m

Napisz opinię