Kamera IP kopułowa BCS-P-268R3WSM-G, 8 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, WDR

  • BCS-P-DIP58VSR4-AI1
  • Nowy

1 859,00 zł netto / szt 2 286,57 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Michał Orliński email: m.orlinski@monitoring-hd.pl tel. + 48 510 199 128
Zapytaj o ten produkt.
Kamera IP kopułowa BCS-P-268R3WSM-G, 8 Mpix, IR 30m, zewnętrzna, WDR

Kamera IP kopułowa BCS-P-268R3WSM-G wyposażona w przetwornik 1/2" 8Mpix, z obiektywem o ogniskowej 2.8mm zapewniająca  kąt widzenia H: 114.8°~47.3°, V:75.3°~20.4° . Wyposażona w mechaniczny filtr podczerwieni i promiennik o zasięgu 30m dzięki któremu obraz jest w dobrej jakości w całkowitej ciemności. Posiada wbudowany dostęp WEB Server oraz wsparcie ONVIF i PoE. Obsługa kompresji obrazu H.265+ / H.264+. Metalowa obudowa (IP67) która zapewnia ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

 

Ponadto kamera posiada szereg funkcji poprawiających jakość obrazu:

 

WDR - (z ang. Wide Dynamic Range) czyli szeroki zakres dynamiki. Funkcja ta ma za zadanie poprawianie jakości obrazu w różnych warunkach oświetlenia. Zapobiega ona prześwietleniu obrazu w najjaśniejszych punktach i zaciemnienia tam gdzie pada najmniej światła. Obraz nagrywany jest przy różnym ustawieniu czasu naświetlania. Następnie algorytm stosuje zaawansowaną analizę obrazu, aby wybrać warstwy będące w optymalnej jakości i łączy je w nowy obraz.

Kamery wyposażone w funkcję WDR są szczególnie pożądane w miejscach gdzie występują duże różnice w natężeniu oświetlenia oraz tam gdzie spotyka się oświetlenie naturalne i sztuczne. Do takich miejsc mogą należeć m. in.: wejścia do magazynów, witryny sklepowe, czy pomieszczenia z dużymi oknami. System WDR może również okazać się pomocny, gdy chcemy sfilmować w warunkach nocnych tablicę rejestracyjną samochodu z włączonymi reflektorami.

Dzień/Noc (ICR) - Mechaniczny filtr podczerwieni - system, który automatycznie steruje pracą filtra podczerwieni. W trybie dziennym filtr jest nałożony na matrycę, natomiast podczas pracy kamery w trybie nocnym, filtr jest automatycznie ściągany co przekłąda się na zwiększenie ilości światła docierającego do matrycy i rozjaśnienie obrazu. Dzięki obiketywowi z akorekcją IR i utracie kolorów, nawet w nocy kamera jest w stanie zapwnić obraz zadowalającej jakości. Dodatkowo dzięki oświatlaczowi podczerwieni widzialność kamery w nocy zostaje dodatkowo poprawiona.

AWB - (z ang. Auto White Balance) automatyczny balans bieli - System odpowiedzialny za odpowiednie odwzorowanie kolorów niezależnie od warunków oświetleniowych panujących na planie.

AGC - (z ang. Auto Gain Control) automatyczna kontrola wzmocnienia - funkcja odpowiadająca za wzmocnienie sygnału. System dostosowuje jasność obrazu tak aby kamera pracowała z optymalną dla niej wydajnością zachowując dobrą jakość obrazu.

BLC - (z ang. Backlight Compensation) kompensacja światła tylnego - funkcja, która podnosi szczegółowość oraz jasność ciemnego pierwszego planu znajdującego się przed silnym źródłem światła (prześwietlonym drugim planem).

ROI - funkcja, która umożliwia określenie wybranych obszarów kadru obrazu, które będą kodowane z wyższą jakością. Pozostała część obrazu jest rejestrowana z niższą jakością, co pozwala na lepsze wykorzystanie mocy obliczeniowych procesorów obrazu w kamerach oraz ograniczenie potrzebnego pasma sieciowego.

DEFOG - funkcjonalność kamery odpowiadająca za redukcję zakłóceń obrazu wywoływanych czynnikami atmosferycznymi np. mgła, opady .

Rozdzielczość:8 Mpx
Obiektyw:2.8-12 mm, motozoom
Rozdzielczość/klatki:8M/15kl/s 2M/30kl/s
Promiennik IR:30 m
Zasilanie:DC12V, PoE
Kompresja:H.265 / H.264 / MJPEG
Wejście kart SD:tak
Przetwornik:1/2" 8Megapixel PS CMOS
Wej./wyj. Audio:wbudowany mikrofon
Wej./wyj. Alarmowe:-
Procesor:-
Funkcje obrazu:BLC / HLC / WDR
Dzień/noc:Mechaniczny filtr ICR
Obudowa:kopuła

Napisz opinię