Pigtail światłowodowy SM 1J 9/125 wtyk SC/APC dł. 2 m Zobacz większy

Pigtail światłowodowy SM 1J 9/125 wtyk SC/APC dł. 2 m

  • PIGTAIL_SC/APC_SM
  • Nowy

4,62 zł netto / szt 5,68 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl tel. + 48 731 080 713
Zapytaj o ten produkt.