Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-E2000/APC duplex SM 9/125 2.0m Zobacz większy

Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-E2000/APC duplex SM 9/125 2.0m

  • SC_APCXE2000_DUPLEX_SM_2M
  • Nowy

33,00 zł netto / szt 40,59 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl tel. + 48 731 080 713
Zapytaj o ten produkt.
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/APC-E2000/APC duplex SM 9/125 2.0m
Długość:2m
Ilość włókien:podwójny / duplex
Powłoka:bezhalogenowa LSOH
Rodzaj włókna:G.657D
Rodzaj złącza:SC/APC na E2000/APC
Typ światłowodu:jednomodowy SM

Napisz opinię