Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-FC/UPC duplex SM 9/125 2.0m Zobacz większy

Patchcord światłowodowy jednomodowy SC/UPC-FC/UPC duplex SM 9/125 2.0m

  • SC_UPCXFC_DUPLEX_SM_2M
  • Nowy

22,82 zł netto / szt 28,07 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl tel. + 48 731 080 713
Zapytaj o ten produkt.