Patchcord światłowodowy wielomodowy SC-LC duplex MM 50/125 2.0m ALANTEC Zobacz większy

Patchcord światłowodowy wielomodowy SC-LC duplex MM 50/125 2.0m ALANTEC

  • SCXLC_DUPLEX_SM_2M
  • Nowy

17,67 zł netto / szt 21,73 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Remigiusz Kozłowski email: r.kozlowski@akom.com.pl tel. + 48 733 577 885
Zapytaj o ten produkt.
Patchcord światłowodowy wielomodowy SC-LC duplex MM 50/125 2.0m ALANTEC
Długość:2m
Ilość włókien:podwójny / duplex
Kod producenta:FOC-LCSC-9SMD-2
Powłoka:bezhalogenowa LSOH
Rodzaj włókna:G.657D
Rodzaj złącza:SC/UPC-LC/UPC
Typ światłowodu:jednomodowy SM

Napisz opinię