Pigtail światłowodowy SM 1J 9/125 wtyk SC/UPC dł. 2m

  • PIGTAIL_ST_SM
  • Nowy

4,80 zł netto / szt 5,90 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Remigiusz Kozłowski email: r.kozlowski@akom.com.pl tel. + 48 733 577 885
Zapytaj o ten produkt.
Pigtail światłowodowy SM 1J 9/125 wtyk SC/UPC dł. 2m

Napisz opinię