Patchcord światłowodowy jednomodowy SC-LC duplex MM 50/125 1.0m ALANTEC Zobacz większy

Patchcord światłowodowy jednomodowy SC-LC duplex MM 50/125 1.0m ALANTEC

  • SCXLC_DUPLEX_SM_1M
  • Nowy

16,67 zł netto / szt 20,50 zł brutto / szt

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Remigiusz Kozłowski email: r.kozlowski@akom.com.pl tel. + 48 733 577 885
Zapytaj o ten produkt.
Patchcord światłowodowy jednomodowy SC-LC duplex MM 50/125 1.0m ALANTEC
Długość:1m
Ilość włókien:podwójny / duplex
Kod producenta:FOC-LCSC-9SMD-1
Powłoka:bezhalogenowa LSOH
Rodzaj włókna:G.657D
Rodzaj złącza:SC/UPC-LC/UPC
Typ światłowodu:jednomodowy SM

Napisz opinię