Patchcord światłowodowy wielomodowy SC-SC duplex MM 50/125 5.0m ALANTEC Zobacz większy

Patchcord światłowodowy wielomodowy SC-SC duplex MM 50/125 5.0m ALANTEC

  • SCXSC_DUPLEX_MM_5M
  • Nowy

25,93 zł netto / szt 31,89 zł brutto / szt

Dostępność: Duża

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl tel. + 48 731 080 713
Zapytaj o ten produkt.
Patchcord światłowodowy wielomodowy SC-SC duplex MM 50/125 5.0m ALANTEC
Długość:5m
Ilość włókien:podwójny / duplex
Kod producenta:FOC-SCSC-5MMD-5
Powłoka:bezhalogenowa LSOH
Rodzaj włókna:
Rodzaj złącza:SC-SC
Typ światłowodu:wielomodowy MM

Napisz opinię