Patchcord światłowodowy wielomodowy LC-LC duplex MM OM4 50/125 1.0m ALANTEC

  • LCXLC_DUPLEX_MM_OM4_1M
  • Nowy

30,53 zł netto / szt 37,55 zł brutto / szt

Dostępność: Duża

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl tel. + 48 731 080 713
Zapytaj o ten produkt.
Patchcord światłowodowy wielomodowy LC-LC duplex MM OM4 50/125 1.0m ALANTEC
Długość:1m
Ilość włókien:podwójny / duplex
Kod producenta:FOC-LCLC-5MMD-3-3
Powłoka:bezhalogenowa LSOH
Rodzaj włókna:G.657D
Rodzaj złącza:LC-LC
Typ światłowodu:wielomodowy MM OM4

Napisz opinię