Przełącznica światłowodowa 12xSC duplex 19" 1U złożona Zobacz większy

Przełącznica światłowodowa 12xSC duplex 19" 1U złożona

  • PRZELACZNICA_12XSC/DUPLEX
  • Nowy

175,55 zł netto / szt 215,93 zł brutto / szt

Dostępność: Duża

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl
Zapytaj o ten produkt.
Przełącznica światłowodowa 12xSC duplex 19" 1U złożona

Przełącznica światłowodowa 12xSC duplex 19" 1U złożona  - ALANTEC

 

Przełącznica światłowodowa ALANTEC FOP-1U-12SCD-S występuje w kolorze szarym RAL7035 oraz czarnym RAL9005. Panel światłowodowy 12xSC duplex zajmuje wysokość 1U w szafie rack 19”. Przełącznica fiber optic 12xSC duplex posiada konstrukcję panelu w formie szuflady, która jest wysuwana. Specjalne uchwyty w szufladzie panelu światłowego umożliwiają zamontowanie 4 kaset spawów światłowodowych np. ALANTEC FAC-12. Model ALANTEC FOP-1U-12SCD-S przełącznicy światłowodowej 12xSC duplex umożliwia połączenie pigtaili światłowodowych SC, SC/APC z adapterami SC, SC/APC duplex czyli podwójnych.

 

Kompatybilny asortyment:

 

a) Adaptery światłowodowe

 

  • adapter jednomodowy SC/APC duplex ALANTEC FOA-SCA-SMD
  • adapter wielomodowy SC duplex ALANTEC FOA-SC-MMD
  • adapter wielomodowy OM3 SC duplex ALANTEC FOA-SC-MMD-3
  • adapter wielomodowy OM4 SC duplex ALANTEC FOA-SC-MMD-4

 

 

b) Pigtaile światłowodowego

 

  • pigtail jednomodowy 1J wtyk SC/APC ALANTEC FOI-SCA-9SM-2
  • pigtail jednomodowy 1J wtyk LC ALANTEC FOI-LC-9SM-2
  • pigtail wielomodowy OM3 1J wtyk SC ALANTEC FOI-SC-5MM-2-3
  • pigtail wielomodowy OM3 1J wtyk LC ALANTEC FOI-LC-5MM-2-3

 

c) Kaseta spawów

 

  • kaseta spawów światłowodowych na 24 spawy ALANTEC FOC-12

 

 

 

Głębokość:240 mm
Ilość U:1U
Kod producenta:FOP-1U-12SCD-S
Montaż:Rack 19"
Rodzaje adapterów:SC/PC lub SC/APC duplex

Napisz opinię