Kabel zewnętrzny/outdoor kat.6 U/UTP drut 4x2x0,57 ALANTEC Zobacz większy

Kabel zewnętrzny/outdoor kat.6 U/UTP drut 4x2x0,57 ALANTEC

  • UTPK6ZEWN_ALANTEC
  • Nowy

3,66 zł netto / m 4,50 zł brutto / m

Dostępność: Duża

Negocjuj cenę

Jeżeli gdziekolwiek znalazłeś korzystniejszą ofertę, przedstaw ją nam! Jesteśmy otwarci na propozycję, do każdej z nich podejdziemy indywidualnie.

Negocjuj

Pomoc dotycząca produktu
help-desk
Sławomir Gościński email: s.goscinski@akom.com.pl tel. + 48 731 080 713
Zapytaj o ten produkt.
Kabel zewnętrzny/outdoor kat.6 U/UTP drut 4x2x0,57 ALANTEC

Kabel zewnętrzny/outdoor kat.6 U/UTP drut 4x2x0,57 ALANTEC

 

 

Kabel komputerowy kat.6 marki ALANTEC przeznaczony do budowy sieci strukturalnych LAN spełniających wymagania klasy E, zapewniając transmisję danych do 1Gb/s. Skrętka stosowana jest do budowy sieci komputerowych, ale można ją z powodzeniem wykorzystywać również w instalacjach kamer. Wersja KIU6OUTS305 ALANTEC skrętki instalacyjnej jest nieekranowana z żyłami 4x2x0,57. Powłoka zewnętrzna modelu KIU6OUTS305 zbudowana jest z polietylenu (PE) i doskonale sprawdza się na zewnątrz, ponieważ jest odporna na działanie promieniowania słonecznego (UV) i podwyższonej wilgotności. Dopuszczalny zakres temperatur pracy wynosi -20 do +70°C . Kabel komputerowy zewnętrzny w wersji suchej outdoor kat.6 nie jest wypełniony żelem, co pozwala na wygodne zarabianie wtykami RJ45 podczas instalacji na przykład kamer na zewnątrz lub keystonów w halach zakładów produkcyjnych.

 

Zastosowanie kabla jest zewnętrzne, do instalacji sieci komputerowych, systemów telefonicznych oraz systemów monitoringu CCTV z wykorzystaniem technologii POE oraz POE+. Kabel doskonale będzie sprawdzał się w przemyśle, gdzie może występować duże zapylenie lub podwyższona wilgotność. Dla zachowania bardzo dobrych parametrów kabla outdoor kat.6 marki ALANTEC zalecamy stosowanie wtyków RJ45 kat.6A w wersji beznarzędziowej i hermetycznej. Dzięki zastosowaniu wzmocnionej izolacji kabel jest bardziej odporny mechanicznie w porównaniu do standardowej izolacji PVC. Kabel konfekcjonowany jest w  kartonach po 305m.

 

Częstotliwość i przepływ:250MHz, do 1Gb/s
Grubość żył:0,57mm 23AWG
Izolacja zewnetrzna:polietylen
Kategoria:kat.6 klasa E
Kod producenta:KIU6OUTS305
Kolor izolacji:czarny
Konfekcja:305m
Powłoka:polwinit
Typ ekranu:nieekranowany U/UTP
Zastosowanie:zewnętrzny suchy

Napisz opinię